מערכות טלפוניה מתקדמות

מערכות טלפוניה מתקדמות

Trio Com

סל המוצרים של טריוטק, מציע לכם פתרון פשוט ונוח, לכל צורך בו אתם עלולים להיתקל בכל הקשור לעולם הטלפוניה. אין תחום בעולם זה, שבו אין ביכולתה של טריוטק להציע לכם כלים שישפרו וייעלו את התנהלותכם הארגונית בתוכו.

המערכות אותן אנו מציעים הן מהמתקדמות ביותר הקיימות כיום בשוק, והן יעזרו לכם להצעיד את ארגונכם קדימה אל עבר מהפכת תשתיות הטלפוניה של טריוטק, מהפכה שתחסוך לכם כסף רב בעבודות תשתית, חומרות ייעודיות וכוח אדם, וכן זמן רב בשימור מידע ארגוני אבוד וניהול מערכות אחיד.

טריוטק מאפשרת לכם לתפעל מערך תקשורת מקיף ללא קושי תשתיות אשר יאפשרו לכם עמידה בכל דרישות עולם התקשורת הדינמי.סל המוצרים הרחב בתחום חיוני זה כולל נתבי שיחות, ממשקים לניהול מערכות טלפוניה, מערכות IVR , חייגנים אוטומטים לניהול אלפי שיחות במקביל, מערכות הקלטת שיחות ועוד.

ענן המחשוב המאפשר שימוש ברשת האינטרנט על מנת להתחבר לכוח עיבוד ומחשוב הנמצא ביחידות קצה מרוחקות, מבלי להידרש להחזקה קבועה של אותה התשתית בידי המשתמש, הוא בגדר מהפכה גם בעולם הטלפוניה הדיגיטאלי. מהפכה זו שהחלה בשנים האחרונות בעולם מערכות המידע, ממומשת כיום ע"י טריוטק גם בעולם הטלפוניה.

ענן הטלפוניה מעניק את היכולת לצריכה על פי שימוש, היכולת להרחבה מיידית וזמינה של תשתיות ארעיות נרחבות, ובשורה התחתונה מאפשר חסכון עצום במשאבים.


היכולת לממש את הטכנולוגיה בסביבת ענן המחשוב וליצור באמצעותו שורה של מוצרים מבוססי יכולות טלפוניות ואינטרנטיות, היא זו שהפכה את טריוטק לחברה מובילה בתחומה, המשלבת טכנולוגיה מתקדמת עם תפעול קל ופשוט של כל אחד מהמוצרים.

פתרונות טלקום אלו, על יכולותיהן הדינאמיות והנגישות, הופכות את מוצרינו השונים ליעילים ביותר, ואת פתרונותיה הייחודיים למהירי הקמה.