אודות

טריוטק הינה אינטגרטור המספק מעטפת פתרונות ושירותים טכנולוגיים כוללים בהתאמה אישית לשוק ה-SMB תוך מתן ייעוץ, ליווי ושירות מקצועי ומקיף תחת קורת גג אחת (Single Point of Contact or One Stop Shop).

סל המוצרים אותו אנו מעניקים פועל בצורה רוחבית, המעניק פתרון מיחשוב מאוחד ולא מבוזר, וזאת על מנת לחסוך בעלויות וליעל תהליכים טכנולוגים וארגוניים.

טריוטק הוקמה ומנוהלת ע"י שלושה מיסדים, כל אחד מקצוען בתחומו, בעלי רקע עיסקי וטכנולוגי עשיר ומובהק, אשר יחדיו יצרו סינרגיה, ומכאן בעצם נגזר שמה של החברה (טריו).

טריוטק מחולקת לשלוש מחלקות עיקריות, אותה מוביל ומנהל כל אחד ממייסדי החברה, יחדיו הן משלימות אחת את השנייה. בסיס זה מהווה את סוד כוחה של טריוטק במתן פתרונות טכנולוגיים ממשיים עדכניים והמקיפים ביותר הקיימים קיום בשוק.

כיום כאשר המגוון הטכנולוגי ואפשרויות הבחירה אין סופיים ישנה חשיבות עצומה ומכרעת לקבלת ההחלטות במישור הטכני וכנגזרת ישירה השפעתן על ביצועי הארגון בכול המישורים החל מנוחות העבודה ועד לביצועים כספיים.

הטכנולוגיה מספקת מגוון כלים עצום בכדי להתמודד עם אתגרים אירגוניים יום יומיים אך עם זאת שימוש לא מוסכל יכול לפגוע ביעילותו העסקית של האירגון. ישנה חשיבות עצומה לניהול נכון מגוף מקצועי שיכול לנהל את כל הצרכים תחת קורת גג אחת.

טריוטק מעניקה פיתרון אינטגרטיבי אשר נתפר לפי צרכיו הייחודיים של הלקוח משלב התכנון המוקדם עד ליישומו המוצלח והטמעתו המלא בבית עסק, תוך מתן שירותי ייעוץ, עידכונים ותמיכה שוטפת.

טריוטק רואה בך יותר מלקוח הצורך שירותים טכנולוגיים, אלא שותף עיסקי מלא בראייה לטווח ארוך.

טריוטק הינה בעלת יכולת וניסיון מקצועי להוריד עלויות על מנת לאפשר לך ולעסק שלך להתפתח בצורה הטובה ביותר תוך הסתכלות עתידית בתכנון צרכיך וצעדיך הטכנולוגיים.

לרשותינו עומדים מגוון רחב של אנשי מקצוע המתמחים, חיים ונושמים את השוק הטכנולוגי המתפתח וקיצבו המהיר, אשר יתאימו לך "בתפירה" אישית את הפתרון הנכון ביותר עבור העסק שלך.

אגף השירות של טריוטק מעניק פתרון מרחוק עבור כל לקוח ופועל 24 שעות ביממה תוך מתן מענה אנושי ופתרון ממשי. אנו מעניקים שירות טכני מתקדם באתר הלקוח לפי דרישה.

שרותי הייעוץ שלנו כוללים שירותי מומחה לפי תחום, אפיון, הקמה, התאמה למערכות קיימות, ואינטגרציה של מערכות מתקדמות לפתרונות הקיימים. התאמה מדוייקת בין המשאבים והשירותים הטובים ביותר לצרכיו הספציפיים של כל לקוח באשר הוא.

על קהל לקוחותינו נמנים ארגונים וחברות שונות מתחומי פעילות שונים, הכוללים: פרסום, תעשייה, טכנולוגיה, נדל"ן, עורכי דין, רואי חשבון, עסקים קטנים, בעלי מקצועות חופשיים, מעצבים, ואחרים...

לסיכום: אנו בטריוטק מאפשרים לך "לישון בשקט" ולהיות ממוקד מטרה בניהולו ומינופו של העסק שלך, מעניקים לך את הפתרון המקיף והנכון ביותר לא רק מהצד הטכנולוגי אלא גם מהצד הכלכלי. המכנה המשותף לכול העסקים הוא ברור, כל עסק מעוניין להגדיל את הכנסותיו למקסימום ולצמצם את הוצאותיו למינימום, הרשו לנו להיפגש עימכם ולהראות לכם איך באמצעות הטכנולוגיה הקיימת ברשותינו ניתן להגשים מטרה זו...